ROZHOVOR: „Zásadním nedostatkem našeho systému je skutečnost, že lidé s nejtěžším postižením stojí na úplném okraji zájmu. Na rozdíl od vyspělejších zemí, kde jsou těmi prvními,“ řekl pro SinMed.cz Erik Čipera, ředitel pražské organizace Asistence o.p.s.