Mít v rodině lékaře považují mnozí za velkou výhodu. Sami lékaři však takové nadšení většinou nesdílejí. „Je to stres, troufám si říct, že pro obě strany. Cítím tlak, že musím vyléčit za každou cenu, a citové vazby mohou ovlivnit mou objektivitu,“ vysvětluje lékařka Jana.