ROZHOVOR: „Už teď chodíme v Česku k lékaři dvakrát častěji než ve Skandinávii a nevypadá to, že by tento systém měl pro zdraví populace zásadní přínos,“ napsal MUDr. Tomáš Jílek redakci SinMed.cz. Jsou preventivní prohlídky u lékařů přínosné? Nebo naopak zbytečně zatěžují celý systém?