Lékaři Novojičínské nemocnice přijímají v průměru jednoho nezletilého pacienta s otravou kratomem týdně. Od ledna jich už hospitalizovali třináct a za loňský rok celkem více než padesát. Jak upozorňují, kratomem to mnohdy nekončí.
REPORTÁŽ: Odjet v noci do nemocnice na pohotovost, to už musí být něco. Však to znáte. Podobně stresujícímu zážitku jsme se před časem nevyhnuli…