Oslovil jsem Anitu Gaillyovou z neziskové organizace Debra. Chtěl jsem z ní vylámat několik málo informací o tom, co dělají, jak pomáhají a jak jim v tom pomáhání pomoci. Slíbila, že na otázky odpoví, ale nadhodila, že by se mohly dát do éteru i informace o Dni naruby.