REPORTÁŽ: Už 31. ročník mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2026 se jako tradičně koná ve všech nově zrekonstruovaných Křižíkových pavilonech i v pavilonu na Bruselské cestě.
foto: SinMed.cz/Nalevo jsou párky, vpravo se jde na langoše.
Naše redakce sem dorazila hned ze tří důvodů. Tím prvním byl náš enormní zájem o knihy. Této reportáže se ujal šéfredaktor a vydáme ji v sobotu. Druhým důvodem bylo setkání se známými, na čemž se podílel celý náš tříčlenný tým. A nakonec jsme se rozhodli podívat na veletrh ještě z trochu jiného úhlu pohledu. Protože se na našem serveru věnujeme také zdravému stravování, zaměřili jsme se právě tímto směrem.
Na výstaviště jsme dorazili kolem oběda. Už od tramvajové zastávky se linula fantastická vůně. Čím blíž jsme byli, tím byla intenzivnější. Znáte tu typickou fotbalovou atmosféru, kdy kluci běhají po hřišti, rodiče posedávají, kibicují, popíjejí pivo a ukusují grilovanou klobásu? Přesně takový pocit jsme měli těsně před vstupem do areálu.
Mimochodem, cestou jsme narazili snad na deset školních tříd. Jedny právě odcházely, zatímco za námi už nastupovaly další. Bylo evidentní, že někteří učitelé dali přednost knihám před klasickou výukou. Děti švitořily, mávaly maskami Harryho Pottera a těšily se na konec výletu i blížící se víkend.
Street food
Redakce se rozdělila. Část týmu vyrazila do pavilonů hledat psychologickou literaturu, zdravovědu a podobné tituly, zatímco zbytek se vydal po stopách vůní. Netrvalo dlouho a poblíž hlavního vstupu jsme objevili první gastronomickou zastávku. Dominoval jí obrovský gril. Stogramová porce kýty stála 120 korun, grilovaná žebra o stejné váze byla za 99 korun a špíz vycházel na 90 korun. Na výběr byly i dvě o něco šetrnější varianty, grilovaná zelenina a kukuřice za 70 korun.
Kdo se však chtěl vyhnout pálení žáhy, měl problém. Stejně jako my. Hned vedle grilu totiž voněly typické indické speciality pod hlavičkou Indian Street Food, takže hutné koření, maso, omáčky. Nechyběly ani párky v rohlíku s cibulí, papričkami, okurkou a pořádnou dávkou hořčice s kečupem za 120 korun.
Pokračovali jsme dál a v okolí už naráželi hlavně na sladkosti a kávu. Vůně ale rozhodně neztrácela na síle. Další zastávku jsme objevili uprostřed výstaviště, kde se táhla dlouhá fronta na trhané maso a burgery. Velký zájem byl také o stánek s hot dogy. Na výběr byly čtyři varianty, přičemž jeden vycházel na 179 korun. Nutno říct, že vypadal fantasticky. Místo klasického párku se v něm navíc ukrývala vinná klobása.
Langoš
Ani tady ovšem nemůžeme mluvit o zdravé stravě. A co teprve omamná vůně smažených langošů. Fronta na ně byla tak dlouhá, že jsme ji nakonec absolvovali také a jeden pořádný langoš ochutnali. Neměli jsme ho snad rok, tak proč ne, řekli jsme si a obrnili se trpělivostí. Langoš byl fantastický. Sýr, česnek, kečup, prostě klasika.
Hned vedle této tradiční nabídky se rozprostírala obří pánev o průměru snad metr a půl, na které dva kuchaři připravovali typické španělské jídlo z rýže. Ano, paellu. A potom už zase sladkosti, pivo, půllitrové kávy a sladké limonády.
Rubrika zdravá strava snad tentokrát neutrpí. Ochutnali jsme od všeho něco a musíme přiznat, že všechno bylo skvělé. Jenom břicho protestovalo ještě ve chvíli, kdy autor dopisoval tento text…